Dodatek Zdrowie i Uroda już jest!

Region

Zdrowie jest najważniejsze! Obok niego pojawia się kolejne pojęcie, które jest tak ważne dla wielu osób – uroda. Zagadnienia te rodzą wiele pytań, a my postanowiliśmy podjąć wyzwanie i odpowiedzieć na najważniejsze z nich. Zachęcamy do lektury.

Lato coraz bliżej! Wszyscy już zacierają ręce i myślą, gdzie wyjechać na urlop. „Plaża, dzika plaża, morze dokoła” – już pod nosem nucimy słowa piosenki. Jednak zatrzymujemy się na chwilę i dociera do nas, że w szafie brakuje nam szałowych ubrań, a w zimę trochę się zaniedbaliśmy.

Czasu coraz mniej, więc trzeba zacząć działać. Zdrowie jest najważniejsze, a więc stawiamy na aktywność fizyczną, odpowiednią dietę oraz regularność. To pierwszy krok, który powinniśmy wykonać. Aktywność fizyczna to klucz do zdrowia i osiągnięcia atrakcyjnej sylwetki. Chcesz zabłysnąć na plaży? Rusz się i zacznij ćwiczyć!  

Doradzimy również jak zadbać o cerę i włosy po zimie oraz z jakich zabiegów urodowych warto skorzystać. A więc zaczynamy przygotowania do lata. Dodatek Zdrowie i Uroda to klucz do osiągnięcia zamierzonych efektów. Cenne porady, wskazówki, opinie – koniecznie musisz przeczytać!

DODATEK MOŻNA POBRAĆ TUTAJ W FORMACIE PDF.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.