Do zdobycia bilety na koncert Eleni!

Otrębusy

Eleni, wielka gwiazda polskiej estrady muzycznej 21 lutego zagra koncert w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Specjalnie dla czytelników przygotowaliśmy konkurs, a w nim do wygrania jedno podwójne zaproszenie.

Kto nie zna takich utworów jak „Chcę kochać”, „Bawmy się, śmiejmy się” czy „Miłość jak wino”? Helena Dzoka powszechnie znana jako Eleni jest polską piosenkarką pochodzenia greckiego. Jej muzykę i przede wszystkim liryczne teksty znają zarówno starsi jak i młodsi słuchacze. Na swoim koncie ma także wiele Złotych Płyt, a lista jej solowych krążków może przyprawić o zawrót głowy.

Silne greckie korzenie Eleni dały jej niespotykane u innych artystów brzmienie. Ponadto pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych, co miało znaczący wpływ na ukształtowanie jej kariery. W Bielawie ukończyła szkołę muzyczną. W czasach licealnych śpiewała w zespole Ballada. Natomiast po maturze występowała w studenckiej grupie Hellen. Później, od 1975 r. działała w zespole Prometheus, którego założycielem był brat jej męża, Kostas Tzokas. Pierwszą płytę „Po słonecznej stronie życia” nagrała w 1977 r. z Prometheusem. Co ciekawe śpiewała w czołówce seriali Bouli i Pinokio.

Przez trzy lata z rzędu wygrywała plebiscyt „Lata z Radiem”, za co otrzymała tytuł Królowej Polskiej Piosenki. W 1986 r. Eleni zdobyła prestiżową nagrodę Victora. Oprócz koncertów w Polsce, piosenkarka występowała również we Francji, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Australii. Jako jedna z niewielu artystów miała okazję wystąpić specjalnie dla papieża Jana Pawła II.

Wspólnie z organizatorem – Teatrem Śmiechu dla czytelników naszego portalu przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert artystki! Wygrają osoby, która 11 lutego jako pierwsze o godz. 12.00 przyślą maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Eleni”, a w wiadomości podać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Z pewnością będzie to niezapomniana muzyczna podróż pełna wzruszeń i wspomnień!

Start: 21 lutego (niedziela) godz. 16.00
Miejsce: Matecznik Mazowsze, Świerkowa 2, Otrębusy
Bilety w cenie 75-95 zł do nabycia: w kasie Matecznika, ul. Świerkowa, tel. 22 208 82 00
Bilety grupowe: tel. 794 759 447 mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: Teatr Śmiechu (bez prowizji) lub Kup Bilecik.

[ZWYCIĘZCY]
Joanna Misiak
Marzena Gutowska

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.