Do wygrania bilety na Neo-Nówkę [WYNIKI]

Grodzisk Maz.

Już 28 lutego kabaret Neo-Nówka zjawi się w Grodzisku Mazowieckim. Zapowiada się spora porcja dobrej zabawy. Możecie w niej wziąć udział! Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników, w którym można wygrać bilety na występ.

Dla tych, którym nie udało się zdobyć biletów na koncert Eleni mamy kolejne wyzwanie. Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs i kolejną szansę na wejściówki. Tym razem na występ kabaretu Neo-Nówka. Także głowy do góry i próbujcie swoich sił. 

Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki tworzą niesamowite trio. Potrafią rozbawić Polskę wzdłuż i wszerz. Na scenie kabaretowej obecni są już od 15 lat. Neo-Nówka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce, który ma ogromną rzeszę fanów.

Już niebawem z bliska popisy niesamowitej trójki będzie można zobaczyć w Grodzisku Mazowieckim. Kultowe teksty i spontanicznie dialogi. Neo-Nówka z tego słynie. Kto nie pamięta skeczu "Niebo", który został wybrany przez widzów skeczem 30-lecia? Stale powtarzany, jednak bawi za każdym razem. Ogromną popularność zyskała sympatyczna, otwarta i przebojowa pani Wandzia Nierusz z domu Zostaw. Kabaret Neo-Nówka potrafi również zauroczyć widzów swoim śpiewem.

W Grodzisku wrocławscy artyści dadzą koncert podsumowujący 15-lecie działalności. Okazji do śmiechu na pewno nie zabraknie. Zainteresowanie występem kabaretu jest ogromne. Bilety rozeszły się niczym świeże bułeczki, jednak Neo-Nowka nie chce zawieść swoich fanów. Artyści zaprezentują się aż dwa razy w ciągu jednego dnia. Pierwszy występ dadzą o 16.00, a następny rozpocznie się o 19.30. Porcję śmiechu dostarczą widzom 28 lutego w hali sportowej przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Występ trwa około 100 minut.

Bilety do nabycia tutaj.

Dla naszych czytelników zorganizowaliśmy konkurs. Do wygrania jedna podwójna wejściówka na występ Neo-Nówki. Zasady są proste. Wygrywa osoba, która 12 lutego (piątek) jako pierwsza o godz. 10.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W tytule maila należy wpisać „Neo-Nówka”. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

[WYNIKI]
Wioletta Gontarczyk

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.