Dni Pruszkowa na półmetku

Pruszków

Dobiega końca pierwszy dzień hucznego święta miasta. Na scenie w Parku Kościuszki trwa jeszcze koncert gwiazdy wieczoru, Dody. Jakie są Wasze wrażenia?

Mieszkańcy licznie przybyli w sobotę do Parku Kościuszki, gdzie mogli korzystać z wielu atrakcji. Do dyspozycji dzieci były trampoliny, malowanie buziek, kreatywne zabawy. Nie zabrakło przysmaków z grilla, food trucków, stoisk z goframi i lodami. Na łowców pięknych przedmiotów czekały kramy z rękodziełem. Dużym zainteresowaniem cieszyło się miasteczko rowerowe. Była to także okazja aby porozmawiać z przedstawicielami instytucji publicznych, w tym urzędu skarbowego, ZUSu, rady miasta.  

Popołudnie w Parku Kościuszki upłynęło pod znakiem muzyki. Duży entuzjazm publiczności wzbudzili Zenek Martyniuk i zespół Akcent. Następnie sceną zawładnęło DISCOpolowanie, grupy MiG i Masters.

Po godz. 20.00 rozpoczął się występ gwiazdy wieczoru. Doda porwała publikę swoimi najbardziej znanymi hitami.

A co czeka nas w niedzielę? Drugi dzień imprezy rozpocznie się na sportowo. O godz. 10.00 wystartuje Bieg Wolności. Zawodnicy pokonają 10-kilometrową trasę głównymi ulicami miasta. Start i meta na stadionie Znicza.

W Parku Kościuszki początek zabawy o godz. 12.00 od gry miejskiej, zabaw dla dzieci i miasteczka ruchu. O 15.00 zabrzmi nuzyka – znane i lubiane przeboje przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Godzinę później przez publicznością wystąpią Wielanek/Maroszek i Kumple, a o 17.00 Klezmafour.

O 18.30 koncert Romuald Lipko Band, który wykona m.in. piosenkę o Pruszkowie, napisaną specjalnie na tę okazję. O godz. 20.00 koncert zespołu Enej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.