Diler narkotyków trafił do aresztu

Grodzisk Maz.

W Grodzisku Mazowieckim zatrzymano mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę oraz tabletki ekstazy.

Grodziscy funkcjonariusze policji patrolowali ulicę miasta. Gdy uzyskali informacje, że na jednej z ulic stoi podejrzane auto, postanowili to sprawdzić. W pojeździe znajdowały się trzy osoby. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili torebkę foliową, a w niej biały proszek. Okazało się, że jest to amfetamina. 

– Podczas rozmowy z policjantami Daniel S. powiedział, że jest to jego narkotyk, a schował go w samochodzie dlatego, iż bał się konsekwencji. Mężczyzna został zatrzymany – czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Policjanci postanowili przeszukać miejsce zamieszkania Daniela S. W jego pokoju odnaleziono 45 gramów amfetaminy oraz 45 tabletek ekstazy, wagę elektroniczną oraz dużą ilość torebek foliowych, które służą do porcjowania narkotyków. 

27-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Postawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielania środków odurzającym innym w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu do 10 lat więzienia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.