Czytelnicy! Zmieniamy się dla Was!

Region

Przygotowaliśmy dla Was garść nowości. „Gazeta WPR” w nowej odsłonie, nowe cykle tematyczne. WPR24 znajdziecie również w mediach społecznościowych. Sprawdźcie sami!

6 maja ukazał się 356. numer „Gazety WPR”, jednak jest nieco inny niż poprzednie. Zmieniona szata graficzna to tylko część niespodzianki jaką dla Was przygotowaliśmy. Oprócz nowych działów tematycznych jesteśmy również dostępni w mediach społecznościowych. 

WPR24 można znaleźć wszędzie. Nasz fanpage na portalu Facebook „polubiło” ponad 11 tys. osób. Jesteśmy dostępni także na Twitterze. „Ćwierkamy” tam o ważnych wydarzeniach w naszym regionie. Do dyskusji będziemy chcieli wciągnąć również włodarzy, radnych i instytucje. To jednak nie koniec. Ciekawe ujęcia zamieszczamy także na naszym Instagramie, a wiadomości bieżące w nieco luźniejszym wydaniu znajdziecie na naszym Snapchacie. Zatem widzimy się w sieci!

To jednak nie koniec. W gazecie i na portalu nie zabraknie nowych cykli tematycznych. W papierowej gazecie od kilku tygodni publikujemy „liczbę” i „cytat”. Znajdziecie również Informator Kulturalny, który może podsunąć Wam pomysł na ciekawe spędzenie weekendu. Nie zabranie wiadomości sportowych. Wśród nowych działów znajdą się również: Historie Różne, Kiedyś – Dziś, Weekend w regionie (niekiedy w formie informatora), Nasi ludzie oraz Ciekawostki z mapy. Szukajcie nowych materiałów w naszej gazecie i w naszym portalu! 

356. numer „Gazety WPR” można pobrać tu.

WPR24 jest na Snapchacie, Twitterze i Instagramie.

Jesteśmy też na Facebooku!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.