Co z tym konkursem?

Kolej

Koniec roku coraz bliżej, a konkursu na przystanki WKD jak nie było, tak nie ma. Czy pomysł spalił na panewce?

Druga edycja konkursu „Przystanek dla WKD” miała rozpocząć się na przełomie lipca i sierpnia. Spółka postanowiła zmienić zasady uczestnictwa. W pierwszej edycji konkursu mógł wziąć udział każdy. Warunkiem było uwzględnienie w projekcie czterech przystanków: Warszawa Al. Jerozolimskie, Michałowice, Pruszków i Podkowa Leśna Główna. W postępowaniu nie wyłoniono zwycięskiej oferty, ale WKD postanowiło zorganizować kolejną edycję.

Problem w tym, że termin był wielokrotnie przesuwany. Pierwotnie zainteresowani mieli swoje oferty składać już latem, ale nie udało się ustalić kryteriów konkursowych. Kolejne terminy przesuwano. Pojawiły się obawy, że konkurs nie zostanie zorganizowany. Spółka nadal poważnie o nim myśli. – Ogłoszenie nowego konkursu jest przewidziane w terminie nie późniejszym niż koniec grudnia 2015 roku – zdradza Krzysztof Kulesza, rzecznik WKD.

Jak długo będzie trwał konkurs? – Wszystkie etapy oraz czynności z nimi związane powinny zakończyć się na przełomie marca i kwietnia 2016 roku – mówi Kulesza.

Spółka ogłosiła również zamówienie na przygotowanie i montaż tablic informacyjnych. Czy ma to związek z konkursem na projekt przystanków? – Zamówienie na dostawę tablic informacyjnych nie ma żadnego związku z konkursem. Wynika ono z zobowiązań w zakresie informacji i promocji projektu realizowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, tj. w zakresie informacji i promocji działań związanych z zakupem taboru kolejowego i modernizacji infrastruktury kolejowej – wyjaśnia Kulesza.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.