Co z parkingiem na Piasta?

Milanówek

Przy ul. Piasta w Milanówku miał powstać parking. Przygotowania ruszyły już w ubiegłym roku. Co dzieje się z tą inwestycją?

Problem ze znalezieniem miejsc do parkowania to bolączka nie tylko dużych miast. Pojawia się on również w mniejszych gminach. W Milanówku każde miejsce parkingowe jest na „wagę złota”. Zwłaszcza w rejonie ul. Piasta gdzie funkcjonuje przychodnia.

Już w 2017 r. władze miasta-ogrodu rozpoczęły przygotowania dotyczące stworzenia przy tej ulicy parkingu. Milanówek na swoje barki wziął przygotowanie projektu, a grodziskie starostwo powiatowe – budowę parkingu.

Na grudniowej sesji rady miasta Milanówka radny Witold Mossakowski dopytywał o tę inwestycję. – Co stało się z parkingiem przy ul. Piasta. Dlaczego to zostało wycofane i dlaczego nie doszło do porozumienia? – zwrócił się do burmistrza.

Okazuje się, że wykonana przez miasto inwentaryzacja zieleni wymaga poprawki. – Z tego co mi wiadomo to nie jest sytuacja, która się zakończyła i nie będzie ciągu dalszego. Wręcz przeciwnie. Musimy tylko doprowadzić do prawidłowej inwentaryzacji drzew – zaznaczył Piotr Remiszewski, burmistrz Milanówka.

Słowa burmistrza mają swoje odzwierciedlenie w budżecie powiatu grodziskiego. Ten na budowę miejsc parkingowych przy Piasta w budżecie na ten rok zarezerwował 500 tys zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Co z parkingiem na Piasta?”

  1. pe pisze:

    A co się dzieje z park and ride w Pruszkowie? Prace skonczyły się jakoś w październiku, teraz stoi taki do połowy wykafelkowany i zamknięty…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły