CH Retalia już działa

Grodzisk Maz.

Grodziszczanie mogą już robić zakupy w nowym centrum handlowym przy ul. Królewskiej. Retalia, bo tak nazywa się galeria, przyjęła pierwszych klientów w środowy (12 października) poranek.

Uroczyste otwarcie Retalii odbyło się kilka godzin później. W samo południe tuż przed centrum handlowym pojawili się lokalni włodarze oraz inwestorzy. – Bardzo lubię mądrych ludzi. A mądrą decyzją jest inwestowanie w Grodzisk Mazowiecki. Dzięki galerii ten fragment miasta zdecydowanie się poprawił, a wiemy jak to jeszcze niedawno wyglądało. Ze wszystkich sklepów się cieszymy, bo to znane marki, które ponoszą prestiż miasta – podkreślał Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego.

Głos zabrał również Marek Wójcikowski prezes Retalia Parki Handlowe – Myślę ze spełnimy oczekiwania wszystkich mieszkańców grodziska. Serdecznie zapraszamy na zakupy – powiedział na uroczystości.

Kolejnym punktem było symboliczne przecięcie wstęgi oraz lampka szampana.

Mieszkańcy Grodziska i okolic od dziś mogą robić zakupy w CH Retalia, gdzie znajdują się sklepy: Piotr i Paweł, Pepco, CCC, Rossmann, Optyk Tondryk. Klienci centrum do swojej dyspozycji mają parking na 100 samochodów.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.