CDK nabiera rumieńców

Pruszków

Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie jest już w bardzo zaawansowanej fazie prac wykończeniowych. Włodarze udostępnili zdjęcia obiektu z jego wnętrza. Sprawdźcie jak wygląda.

To największa inwestycja dotąd realizowana przez Urząd Miejski w Pruszkowie. Ma być to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Obecnie wiemy, że siedzibę będą miały tam: Miejski Zarząd Obiektów Sportowych, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”.

– CDK w fazie robót wykończeniowych. Zaczyna robić wrażenie. 22 grudnia koniec robót budowlanych. Później meblowanie, przeprowadzka MOK-u i Pruszkowiaków. Będzie się działo – poinformował na facebooku Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa.

Mieszkańcy będą mogli znaleźć w budynku salę widowiskowo-kinową z niemal 400 miejscami na widowni, sale taneczne i prób, pracownie muzyczne oraz plastyczne, jak również strefę aktywności. Nie zabraknie siłowni, pomieszczenia masażu i sali do… ricocheta.

Ponadto pruszkowski magistrat ogłosił ostatnio przetarg na zakup i dostawę sprzętu komputerowego dla MOK-u, który trafi do budynku CDK. Zamówienie obejmuje: siedem komputerów „all in one”, dwa laptopy, tablet graficzny, drukarki laserowe, urządzenie wielofunkcyjne i oprogramowanie graficzne.

Sprawdźcie w galerii pod artykułem jak CDK prezentuje się wewnątrz!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.