C-Bool w Pruszkowie!

Pruszków

Przed pruszkowianami impreza, która na dobre wpisała się w kalendarz kulturalny tego miasta. Mowa o „Lato, lato, czeka...”, podczas którego wystąpi C-Bool.

Jak co roku na terenie Parku Żwirowisko przy ul. Antka w Pruszkowie odbędzie się muzyczne powitanie lata. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Te główne to oczywiście koncerty i występy artystów. O godz. 15.00 rozpocznie się festiwal przedszkolaków, a o 16.30 na scenie pojawi się Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”. Pół godziny później możecie spodziewać się niesamowitego występu Dance Imperium!

Wieczorem rozgrzeje Was Dj Marcus. A o godz. 20.30 pojawi się dobrze znany wszystkim… C-Bool! Od 1998 r. Grzegorz Cebula zaczął pracować jako profesjonalny DJ. Pierwszy raz głośno zrobiło się o nim na przełomie lat 2003-2004 kiedy wydał dwa popularne nagrania „Would You Feel” i „House Baby”. Ale prawdziwy rozgłos i popularność przyniósł mu utwór „Body & Soul”, który wyszedł na światło dzienne w 2010 r. Od tamtej pory C-Bool stale debiutuje na listach przebojów. Z pewnością znacie hity „Do You Know” z 2012 r i „Never Go Away” z 2016 r. oraz najnowszy „Wonderland”.

Impreza wystartuje 10 czerwca!

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.