Burza i wiatr łamały drzewa [AKTUALIZACJA]

Region

Porywiste podmuchy wiatru połamały już kilkanaście drzew w naszym regionie. Poruszanie się lokalnymi drogami może być utrudnione.

Konary drzew spadły na wiele ulic w Milanówku. Część z nich zalega m.in. na wiadukcie. – Nie działa też sygnalizacja świetlna przy Tesco w Milanówku – informuje czytelnik Maciej. Inni również alarmują o ulewach i połamanych drzewach, które spadły na zaparkowane samochody. Dlatego kierowcom radzimy by swoich aut nie zostawiali pod drzewami.

Czytelniczka Anna przekazała nam informację, że drzewa spadły na samochody zaparkowane na parkingu przy Szpitalu na Wrzesinie. Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach Armii Krajowej z ul. Lipową oraz na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Andrzeja.

Pruszkowska straż pożarna odnotowała kilkadziesiąt wezwań. – Działamy, staramy się na bieżąco usuwać powalone drzewa. Mamy też podtopione posesje i budynki. W Szpitalu Kolejowym drzewo zablokowało wjazd karetkom, co wymagało szybkiej interwencji. Mamy też informacje o uszkodzonych przez powalone drzewa pojazdach – mówi nam st. kpt. Karol Kroć z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Przypominamy dziś pogoda będzie bardzo kapryśna. Burz, obfitych opadów i gradu należy spodziewać się do końca dnia.

Jeśli zrobiliście ciekawe zdjęcia błyskawic, jedziecie drogą, na którą spadło drzewo lub nagraliście filmik to zachęcamy do przesłania materiałów na adres kontat@wpr24.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.