Bracia z narkotykami

Region

Dwaj bracia zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków. 15-latek i 20-latek podczas rutynowej kontroli drogowej chcieli schować środki odurzające.

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego we wtorek prowadzili patrole na terenie Milanówka. Mundurowi postanowili skontrolować 2 osoby jadące BMW. Okazało się, że kierowca i pasażer są już znani policjantom z wcześniejszych wykroczeń i przestępstw.

Dwaj bracia podczas kontroli zachowywali się dość nerwowo. 15-letni pasażer chcąc wykorzystać fakt, że policjanci są zajęci rozmową z bratem, wyciągnął coś z kieszeni fotela i wyrzucił na wycieraczkę. To zachowanie nie umknęło uwadze mundurowych. Zawiniątko z marihuaną zostało zabezpieczone. Dodatkowo funkcjonariusze postanowili przeszukać samochód i braci. Drugi woreczek z tym samym narkotykiem znaleziono w kieszeni kurtki kierowcy. Obaj bracia zostali zatrzymani.

20-letni Michał K. trafił do grodziskiej celi, młodszy z braci 15-letni Aleksander K. trafił do policyjnej Izby Dziecka w Warszawie. Za posiadanie środków odurzających starszy z braci może trafić do więzienia nawet na 3 lata. Decyzje w sprawie nieletniego Aleksandra K. podejmie sąd rodzinny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.