Bilety za symboliczną złotówkę

Kolej

Bilety ponownie można kupić w promocyjnej cenie. Co trzeba zrobić by zaoszczędzić? Wystarczy kupić bilet używając... telefonu.

Celem akcji organizowanej przez firmy mPay i Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Z tańszych przejazdów komunikacją miejską pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie. Rabat jest naliczany automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. W aplikacji mPay jest on dostępny pod nazwą mPay Wallet – zachęcają organizatorzy akcji.

Jakie bilety obejmuje promocja? Za symboliczną złotówkę kupimy bilety ZTM: 20- i 75-minutowy normalny oraz 20-, 75- i 90-minutowy ulgowy. W pociągach WKD za złotówkę pojedziemy kupując bilety z I i II strefy czasowej, których cena nie przekracza 5 zł. W III strefie czasowej złotówkę kosztować będą bilety z ulgami: 33, 37, 49, 50, 51, 70, 78 proc. Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r.

Co trzeba zrobić by skorzystać z promocji? Należy na telefon pobrać aplikację mPay, zarejestrować się, zarejestrować kartę w cyfrowym portfelu i kupić bilet. – Dokonanie zakupu w aplikacji jest równoznaczne ze skasowaniem biletu. Żeby go wyświetlić lub okazać do kontroli, wystarczy wejść do zakładki „Kontrola biletów”. Pasażerowie mogą wykonać tę czynność nawet wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z internetem – podkreślają organizatorzy akcji.

Szczegółowe informacje oraz instrukcje znajdziecie na stronie mpaybilety.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.