Biegacze na start, utrudnienia dla kierowców

Region

Dziś Bieg Wolności w Pruszkowie i IV Podkowiańska Dycha. W obu imprezach weźmie udział kilkuset zawodników, którzy pojawią się na głównych ulicach miast. Ruch samochodowy zostanie ograniczony.

W pruszkowskim biegu wystartuje prawie 350 osób, które pokonają dystans 10 kilometrów.. Start o godz. 10.00 ze Stadionu Znicza. Trasa prowadzi ulicami Bohaterów Warszawy i dalej Bolesława Prusa, Polną, później w prawo al. Armii Krajowej w kierunku wiaduktu, następnie ul. Księcia Józefa, Kraszewskiego i Hubala aby wrócić na teren stadionu.

Biegaczy zabezpieczać będzie policja. Na kilka minut przed pojawieniem się zawodników ulice zostaną wyłączone z ruchu, kierowcy proszeni są więc o zachowanie czujności w centrum Pruszkowa.

Na 10-kilometrowy szlak wyruszą też biegacze w Podkowie Leśnej. Trasa wiedzie ulicami Lilpopa, Lipową, Słowackiego, Prusa, Krasińskiego, Młochowską (od Krasińskiego do Nadarzyńskiej), Sienkiewicza, Mickiewicza, Reymonta i Jana Pawła II. Start głównego biegu o godz. 11.00. W godz. 9.00-14.00 kierowcy proszeni są o nie parkowanie swoich samochodów na ulicy Lilpopa. Podczas biegu, podobnie jak w Pruszkowie, zamykane dla ruchu będą kolejne odcinki trasy.

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!


  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.