Awaria na kolei i utrudnienia

Kolej

Uwaga pasażerowie KM i SKM! Z powodu awarii urządzeń do sterowania ruchem kolejowym mogą wystąpić opóźnienia nawet do 30 minut.

– Utrudnienia w ruchu pociągów na Warszawskim Węźle Kolejowym (na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl – taki komunikat pojawił się na stronie Kolei Mazowieckich po godz. 9.30.

Na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia wprowadzono honorowanie biletów w pociągach PKP Intercity, Szybkiej Kolei Miejskiej i komunikacji ZTM. Honorowanie obowiązuje do odwołania.

Usterka może wpłynąć na kursowanie pociągów na całej linii Warszawa – Skierniewice. Jak informuje Portal Pasażera pociągi mogą być opóźnione do 30 minut, jednak niektóre z nich stoją już ponad 40 minut. Awaria ma zostać usunięta do godz. 10.30. Temat będziemy śledzić na bieżąco.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.15

Niektóre z pociągów wyruszających z Grodziska Mazowieckiego zostały odwołane m.in. ten, który odjeżdża o godz. 12.03. Natomiast kurs z godz. 10.15 jest już opóźniony o ponad 45 minut. Zachęcamy do śledzenia strony www.portalpasazera.pl.

Utrudnienia występują również w drugą stronę, czyli z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.20

Odwołano pociąg SKM wyruszający z Pruszkowa o godz. 10.23.

AKTUALIZACJA GODZ. 11.00

– Utrudnienia w ruchu pociągów w Warszawskim Węźle Kolejowym (na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia) zakończone. Przywracana jest rozkładowa organizacja ruchu pociągów – informują Koleje Mazowieckie.

Wprowadzone honorowanie biletów w pociągach PKP Intercity, Przewozach Regionalnych oraz ZTM będzie obowiązywało do godz. 13.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.