Awanturował się po pijaku

Uncategorized

Pijany 35-latek próbował wtargnąć do domy byłej żony w Grodzisku Mazowieckim, co zakończyło się fiaskiem. Zdenerwowany przeciął nożem opony w dwóch samochodach. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną, odpowie też za zniszczenie mienia i kierowanie gróźb karalnych.

Do tej awantury rodzinnej doszło kilka dni temu przed godz. 22.00 na terenie Grodziska. – Funkcjonariusze ustalili, że przebywający tam nietrzeźwy 35-latek próbował dostać się do mieszkania byłej żony, a gdy nie został wpuszczony, przeciął opony w stojących przed budynkiem samochodach. Mundurowi szybko potwierdzili uszkodzenia w dwóch pojazdach i zabezpieczyli przy mężczyźnie nóż. Mariusz S. został zatrzymany – informuje asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Właściciele samochodów zgłosili zawiadomienie w tej sprawie, suma strat wyniosła 900 zł. Jeden ze świadków dodał, że nietrzeźwy mężczyzna kierował wobec niego groźby karalne. W grodziskiej komendzie okazało się, że na zatrzymanego „czekają” kolejne zarzuty – znęcania się nad żoną. 

Mariusz S. będzie musiał odpowiedzieć za popełnione przestępstwa przed sądem. Objęto go policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do osób przez niego pokrzywdzonych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.