Auto dachowało na trasie katowickiej

Nadarzyn

Kobieta kierująca BMW chciała wjechać w niedozwolonym miejscu na trasę katowicką w Nadarzynie. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia z innym pojazdem, który dachował.

Informację przesłał nam czytelnik. – Na katowickiej w Nadarzynie dachował pojazd osobowy. Na miejscu jest karetka pogotowia, straż pożarna i policja. Ruch w kierunku Katowic jest utrudniony – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.
 
Policjanci potwierdzają doniesienia. – Rzeczywiście po godz. 8.00 doszło do takiego zdarzenia. Kobieta prowadząca BMW chciała wjechać na trasę katowicką z ul. Komorowskiej w Nadarzynie. W tym miejscu jest to niedozwolone. W chwili wykonywania manewru doszło do zderzenia z osobowym Chevroletem. Jego kierowca jest ranny, ratownicy nadal pracują na miejscu – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
 
W tej chwili zablokowany jest prawy pras w kierunku Katowic.

AKTUALIZACJA GODZ. 10.10

Jak udało nam się ustalić, utrudnienia związane ze zderzeniem dwóch pojazdów zostały zakończone.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.