Atrakcyjne śniadanie w Parku Kościuszki

Pruszków

Śniadania w Parku już na stałe wpisały się w klimat Pruszkowa. Poranne sobotnie spotkania w Parku Kościuszki zyskują kolejnych sympatyków. Organizatorzy liczą, że 21 maja frekwencja ponownie dopisze.

To niezwykle ciekawa i niespotykana inicjatywa. Jednym z organizatorów eventu jest Stowarzyszenie Forum Pruszków, które na terenie miasta prowadzi wiele akcji. Śniadanie w plenerze wzbogacone jest o wiele atrakcji. Gry, zabawy, muzyka, relaks. Czego chcieć więcej?

W sobotę, 21 maja, czeka nas już kolejne Śniadanie w Parku. Nie zabraknie ciekawych konkursów oraz warsztatów, które pozwolą odkryć nowe umiejętności. Warto pamiętać, aby zabrać ze sobą koc bądź leżak. To może być fantastyczny początek soboty! Kawa na świeżym powietrzu i kawałek pysznego ciasta, a do tego ciepła atmosfera.

Mieszkańcy będą mieli okazję przenieść się w czasie i odkryć karty historii Pruszkowa. Nie wolno zapomnieć również o tym, że śniadanie w plenerze do znakomita okazja do ciekawych i inspirujących rozmów. Rzecz jasna, że w Parku Kościuszki nie zabraknie pyszności. Każdy będzie mógł skorzystać z menu lokalnej gastronomii. Początek śniadania o godz. 11.00.

Warto również pamiętać o kolejnym spacerze na stulecie Pruszkowa. Start już 21 maja o godz. 14.30. Zbiórka przed wejściem do Pałacyku Sokoła. Agata Gołąb i Piotr Tomaszewski zabiorą wszystkich na spacer historyczno-fotograficzny „Przemysłowy Pruszków”.

Patronem medialnym Śniadań w Parku są Gazeta WPR i portal WPR24.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.