Akcja antyterrorystów w centrum Pruszkowa

Pruszków

Około godz. 13.00 w restauracji McDonald's w centrum Pruszkowa pojawiły się duże siły policyjne i antyterroryści. Jak udało nam się ustalić, celem akcji było zatrzymanie podejrzanych o poważne przestępstwo.

Informacje o zamknięciu restauracji i dużym zamieszaniu przed nią zalały naszą facebookową skrzynkę kontaktową. O pojawieniu się policji i antyterrorystów informowali nas zaniepokojeni tym widokiem czytelnicy.

Co dokładnie się tam stało? – Stołeczni policjanci zatrzymywali osoby podejrzane o poważne przestępstwo. To wszystko, co w tej chwili mogę powiedzieć. Działania na miejscu trwają. Proszę się uzbroić w cierpliwość – mówi Ewa Szymańska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA 14.40:

Jak donoszą świadkowie, zatrzymane osoby nie są obywatelami Polski. Prawdopodobnie wpadli w zasadzkę zorganizowaną przez policjantów z wydziału terroru kryminalnego i zabójstw.

Nadal czekamy na szczegółowe wyjaśnienia KSP w tej sprawie.

AKTUALIZACJA 14.50:

Działania na miejscu nadal trwają. Szczegóły akcji owiane są tajemnicą. – Mogę dodać jedynie tyle, że zatrzymano osoby podejrzane o liczne, poważne przestępstwa. Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie ujawniamy więcej informacji – zaznacza Ewa Szymańska z KSP.

AKTUALIZACJA 15.30:

Policyjna akcja została zakończona.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.