Agnieszka zmaga się z rakiem…

Grodzisk Maz.

Tego nikt nie planuje w swoim życiu. Przychodzi samo i nagle. Agnieszka, mieszkanka powiatu grodziskiego, usłyszała diagnozę – rak piersi. Teraz potrzebuje Waszej pomocy.

– Operacja, która uratuje mój jajnik, by potem nie dostawać przez kolejne 10 lat zastrzyków hormonalnych, rekonstrukcja piersi, leki, wlewy witaminowe, fizjoterapia po usunięciu węzłów chłonnych, peruka i wiele innych zabiegów jest bardzo kosztowna – opisuje Agnieszka.

Oprócz chemioterapii potrzebne są również leki wzmacniające organizm – pomagają również jak najlżej przejść cały proces leczenia.

Na portalu pomagam.pl zorganizowano zbiórkę. Pomóc można niemal w mgnieniu oka. Wystarczy wejść tutaj, kliknąć „wpłat teraz” i postępować zgodnie ze wskazówkami. Liczy się każda złotówka!

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Agnieszka zmaga się z rakiem…”

 1. ff pisze:

  leczenie onkologiczne jest bezpłatne

 2. Gosc pisze:

  Utkaj tam, w słusznej sprawie to i z drugiego końca polski mogą udostępnić, Bez pozdrowień.

 3. Rado pisze:

  Nie zamieszczajcie na portalu wpr Info zwiazanych z tym durnym Grodziskiem. To wiocha !

 4. Paweł pisze:

  Powstawanie komórek rakowych wiąże się ze zmianą ich metabolizmu z tlenowego na beztlenowy spowdowanego niedoborem tlenu we krwi. To zaś wynika z zakwaszenia organizmu. Odkrył to już ok. 100 lat temu i dostał za to w 1931 r. nagrodę Nobla Otto Warburg. Odkrył on, że natlenienie komórek rakowych przywraca im normalny metabolizm i stają się znowu prawidłowe. Jak to zrobić pisze np. niemiecki lekarz i biochemik Walter Last w książce „Jak wyleczyć się z raka”. Chemioterapia to zabijanie na raty, a nie żadne leczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły