Agnieszka Chylińska odwiedziła OSP Milanówek

Milanówek

Strażnicę OSP w Milanówku odwiedził w czwartek nietypowy gość. I zachęcił do śpiewania! Zobaczcie sami jak Agnieszka Chylińska dyryguje strażackim chórem!

Takie wizyty nie zdarzają się często. Agnieszka Chylińska odwiedziła milanowskich druhów w ramach promocji swojej trasy koncertowej z płytą Pink Punk. – Pani Agnieszka zwróciła się do nas z pytaniem czy zechcemy wziąć udział w takim nagraniu. My jako jednostka bierzemy udział w takich rzeczach, występowaliśmy w produkcjach filmowych, jakiś czas temu kabaret Łowcy.B nagrał klip zachęcający do zapisywania się do OSP. Samo spotkanie było bardzo pozytywne, kręcone na raz, spontanicznie i bez dubli. Reżyser, czyli pani Agnieszka, skutecznie nas mobilizowała, co widać na filmiku – mówi Sławomir Bączkowski, prezes OSP w Milanówku.

A jak wypadł ten wspólny występ, podczas którego strażacy śpiewali a Agnieszka Chylińska dyrygowała? Zobaczcie sami:

 

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Agnieszka Chylińska odwiedziła OSP Milanówek”

 1. andrzej pisze:

  Kolejna okazja do zrobienia nowego tatuażu.

 2. mario pisze:

  no i takim ryjem to dobrze ż e w kasku !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły