AAA wybudowanie komisariatu zlecę

Raszyn

Kilka tygodni temu informowaliśmy na naszych łamach o postępach przy rozbudowie komisariatu policji w Raszynie. Spore zdziwienie wywołało więc w naszej redakcji ogłoszenie, jakie pojawiło się w jednym z popularnych internetowych serwisów. „Zlecę wykonanie budowy komisariatu policji w Raszynie atrakcyjna cena” – czytamy w nim.

Zaskoczenie jest tym większe, że prace już trwają i są dość zaawansowane. A w sieci niedawno pojawiło się ogłoszenie o treści: „Budynek Komendy Policji w Raszynie do dokończenia po wykonawcy który nie dał rady zrealizować z uwagi na brak ludzi cena do uzgodnienia pozostał strop na 2 piętrze ściany kolankowe, kominy, ściany działowe parter i pierwsze piętro schody wew i zew + dodatkowo garaż łącznie za tą robotę możemy zapłacić garaż 35 tyś budynek biurowy 70 tyś” (pisownia oryginalna – przyp. red). Ogłoszenie zamieszczone zostało przez osobę prywatną.

Z prośbą o wyjaśnienia w tej sprawie zwróciliśmy się do Komendy Stołecznej Policji. Czy to oznacza, że pojawiły się problemy na placu budowy? – W tej chwili opóźnienie robót w stosunku do przyjętego harmonogramu prac jest nieznaczne. Wszystkie sprawy i problemy związane z realizacją przedmiotowego przedsięwzięcia omawiane są przez przedstawicieli Inwestora i Wykonawcy na spotkaniach koordynacyjnych, które odbywają się co najmniej raz w tygodniu – informuje komisarz Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KSP.

Jak dodaje, w związku z pozyskaniem informacji o zamieszczeniu ogłoszenia na portalu olx, dotyczącego realizacji budowy KP w Raszynie, wykonawcę wezwano do niezwłocznego złożenia wyjaśnień w tej sprawie. I rzeczywiście, aktywne jeszcze kilka dni temu ogłoszenie stało się „archiwalne”, zniknął też numer kontaktowy do jego autora.

Do sprawy będziemy wracać.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.