23-latek odnaleziony [AKTUALIZACJA]

Grodzisk Maz.

We wtorek, 24 listopada, wyszedł z domu i do tej pory nie dał znaku życia. Grodziska policja prowadzi poszukiwania 23-letniego mężczyzny.

O sprawie już informowaliśmy. Nasi czytelnicy zastanawiali się, dlaczego w nocy z wtorku na środę nad Lasem Młochowskim krążył helikopter. Okazało się, że grodziska policja rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, który 24 listopada wyszedł z domu około godziny 11.00 i nie kontaktował się z rodziną. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna nie wrócił do mieszkania. Rozpoczęliśmy poszukiwania. Ze względu na późną porę w akcję zaangażowany został helikopter, który latał nad Lasem Młochowskim. Przeczesywaliśmy ten teren ze względu na fakt, że mężczyzna lubił bywać w lesie – wyjaśniała st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Grodziska policja kontynuuje poszukiwania Alberta Michała Wadeckiego. Funkcjonariusze badają kolejne lokalizacje, w których może znajdować się chory 23-latek. Warto nadmienić, że mężczyzna może znajdować się w rejonach związanych z koleją.

Gdy opuszczał swój dom w Grodzisku ubrany był jeansową kurtkę koloru niebieskiego oraz jeansowe spodnie. Miał na sobie niebiesko-czarną koszulę w kratę oraz czarne buty sportowe. 23-latek to szczupły mężczyzna, mierzący 170 cm wzrostu, o jasnych oczach.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 23-letniego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19, telefonicznie pod numerami 755 60 10 (do 13), 997 lub 112.

AKTUALIZACJA 14.30:

Jak poinformowała nas grodziska policja mężczyzna został odnaleziony. – Akcja została zakończona. Mężczyzna został odnaleziony w Grodzisku cały i zdrowy – mówi st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Gdzie przebywał mężczyzna? – Otrzymaliśmy informację, że 23-latek był widziany w okolicach torów WKD w Grodzisku. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, aby sprawdzić to zawiadomienie. Poszukiwany mężczyzna spacerował w pobliżu torów – wyjaśnia st. asp. Zych.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.