Zwłoki przy drodze. Policja poszukuje świadków

Region

14 października po godz. 22.00 przy trasie katowickiej na wysokości Żabiej Woli odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci podejrzewają, że mężczyzna zginął w trakcie jakiegoś zdarzenia, ale dokładnie nie wiedzą jakiego i kiedy do niego doszło. Dlatego poszukują świadków, w tym kierowcę jednego z aut.

Grodziscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, w którym zginął 59-letni mężczyzna. – Poszukujemy osób, które mogły widzieć przebieg zdarzenia, a w szczególności kierowcy i pasażera samochodu, który w godzinach 19.30-21.00 zatrzymał się w okolicy przejścia dla pieszych – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Jak się dowiadujemy na pewno nie był to zgon z przyczyn naturalnych. Jednak postanowiliśmy dopytać o jakie zdarzenie chodzi, ale na tę chwilę policjanci nie wiedzą co dokładnie wydarzyło się w miejscu dramatycznego odkrycia. – Więcej informacji nie mamy. Poszukujemy świadków do zdarzenia, które nie jest określone… Każde zdarzenie bierzemy pod uwagę. Jest możliwe, że było to zdarzenie drogowe, ale trudno nam w tej chwili oceniać cokolwiek bez jakichkolwiek świadków. Nie są też znane marka i kolor pojazdu, który zatrzymał się we wcześniej wspomnianym miejscu. Pracujemy nad tą sprawą – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych. 

Osoby, które mogą pomóc rozwiązać tę sprawę proszone są o kontakt z grodziską komendą policji. 

Dane kontaktowe: 
Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim
ul. Bartniaka 19
tel.: 22 755 60 11
e-mail: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.