Zwierzęta to nasza pasja

Art. Sponsorowany

Sklepy Pies, Kot i … powstały z miłości do zwierząt i z myślą o nich. Kochamy swoje psy, koty które są naszymi najwierniejszymi przyjaciółmi i powiernikami. Natomiast my właściciele i opiekunowie jesteśmy dla nich najważniejsi na świecie.

Niesamowite jak zmieniło się społeczeństwo, nasza odpowiedzialność za małych przyjaciół jest świadoma i piękna.

Każdy z nas chce być traktowany indywidualnie nasze zwierzęta również.

Właśnie tak traktowani są nasi mali przyjaciele w sklepach Pies, Kot i ….

Pierwszy sklep w Pruszkowie przy al. Wojska Polskiego 44a został otwarty w listopadzie 2017 roku. Przyjęty został z dużym zainteresowaniem. Idealnie dobrany asortyment, ceny, jakość i dostępność spotkały się również ze sporym zadowoleniem klientów.

Podczas wizyty w sklepie czekają na naszych pupili darmowe próbki karmy, każdy pies, kot czy inne ukochane zwierzę może wybrać samo coś dla siebie.

Dla właścicieli przygotowane są karty rabatowe stałego klienta. Odbywają się także prezentacje, podczas których można uzyskać porady żywieniowe dla swoich podopiecznych oraz rabaty na zakupy w naszych sklepach.

Na ścianie wiszą zdjęcia kilkudziesięciu psów, kotów i innych zwierząt, które zostały stałymi klientami sklepu.

Często zdarza się, że właściciele spotykają się przy wiszących zdjęciach i opowiadają o przygodach i zabawnych sytuacjach, które przeżyli ze swoimi milusińskimi.

Podczas jednej z moich wizyt w sklepie spotkałem klientkę, która przyszła po wyprawkę dla swojego kociego przyjaciela.

Puszki dla juniora, kocyk, zabawki, śliczne miseczki, transporter samochodowy oraz kuweta. Wszystko to zostało starannie dobrane przez wykwalifikowany personel tak, aby kociak mógł bezpiecznie i zdrowo dorastać.

Obsługa w tym sklepie posiada obszerną wiedzę na temat produktów, które oferuje swoim klientom. Dobiera produkty do potrzeb zwierząt uwzględniając ich alergie oraz nietolerancję na niektóre składniki.

W sklepie możemy znaleźć pełen asortyment m.in. karm mokrych i suchych, przysmaków, akcesoriów do pielęgnacji i higieny. Znajdziemy również szelki, smycze i obroże. Wystarczy przyprowadzić swojego pupila, a personel dobierze je w taki sposób, aby nie ograniczały ruchów naszego psa, a spacery były jeszcze przyjemniejsze.

Warty podkreślenia jest fakt, że właściciele zdecydowali się na sprzedaż najwyższej jakości produktów karm premium i super premium od wybranych polskich producentów oraz dostawców zagranicznych, które gwarantują najlepszą jakość w przystępnych cenach wychodząc z założenia, że tylko takie produkty zaspokoją wszystkie potrzeby żywieniowe swoich pupili.

„Chcemy, by klient miał do nas zaufanie i wiedział o tym, że został obsłużony na najwyższym poziomie”.

Serdecznie zapraszamy również do nowo otwartego sklepu, który znajduje się w Pęcicach przy ul. Parkowej 51 tuż przy stacji paliw.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.