„Zusiaki” przybyły do naszej redakcji

Pruszków

Dziś pracownicy pruszkowskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przynieśli do nas kilka worków pluszowych maskotek, które nazwali „Zusiakami”. Tym samym włączyli się do akcji „Twój miś może zostać ratownikiem”.

Akcję prowadzą strażacy m.in. z jednostek pruszkowskich i grodziskich. Jej cel to uzbieranie jak największej liczby miśków, które trafią w ręce potrzebujących dzieci – poszkodowanych w różnego rodzaju niebezpiecznych zdarzeniach. Taki prosty gest pozwala odwrócić uwagę maluchów od tragicznych wydarzeń.

Pluszaki, które zostały nazwane „Zusiakami” przekazali do naszej redakcji pracownicy ZUS-u. Otrzymaliśmy trzy duże worki maskotek i jednego dużego reprezentanta całej grupy, Kubusia Puchatka. Co było powodem włączenia się w akcję „Twój miś może zostać ratownikiem”? – Staramy włączać się w każdą akcję, dzięki którym możemy pomóc innym – mówi Agata Kałuża z pruszkowskiego ZUS-u.

Podarunki z pewnością sprawią, że na twarzach dzieci pojawi się uśmiech. Serdecznie dziękujemy za dary. Jednocześnie przypominamy, że zbiórkę prowadzimy do 27 stycznia, czyli do jutra. Oficjalne przekazanie maskotek od redakcji i czytelników nastąpi 31 stycznia.

Piątek to ostatni dzień aby przynieść miśki do naszej redakcji przy Niecałej 10/2 w Pruszkowie (czynna w godz. 8.00 – 16.00).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.