ZTM: weekendowe zmiany rozkładów

Region

Zarząd Transportu miejskiego w związku z planowanym na najbliższy weekend frezowaniem ulicy Regulskiej wprowadza zmiany w rozkładach autobusów.

Prace modernizacyjne będą prowadzone na ulicy Regulskiej na odcinku między ulicami Sosnkowskiego a Kompanii Kordian. Frezowanie nawierzchni rozpocznie się w piątek, 15 października o godzinie 22.00 a zakończy się w poniedziałek, 18 października o 4.00. W związku z planowanym remontem ZTM wprowadza zmiany tras niektórych linii autobusowych.

Poniżej przedstawiamy przebieg tras objazdowych;
– linia 178: od skrzyżowania Spisaka  / Kompanii Kordian w obu kierunkach  ulicami: Kompanii Kordian – Regulska do krańca Regulska. Postoje odbywać się będą na przystanku Regulska 01.
– linia 207: od skrzyżowania Kościuszki / Spisaka w obu kierunkach (bez podjazdów do PKP Ursus) ulicami: Spisaka – Kompanii Kordian i dalej bez zmian.
– linia Z-9: (kierunek PKP Ursus) od skrzyżowania Kompanii Kordian / Spisaka ulicami: w prawo w ul. Spisaka – Kościuszki – w prawo w ul. Sosnkowskiego gdzie zlokalizowany będzie tymczasowy przystanek krańcowy – Malinowa 54 (kierunek OS Górczewska)
od tymczasowego przystanku – Malinowa 54 ulicami Sosnkowskiego – Pużaka i dalej bez zmian.
– linie N35 i N85: od skrzyżowania Kompanii Kordian / Spisaka w obu kierunkach ulicami: Spisaka – Kościuszki – Cierlicka i dalej bez zmian.

Na trasach objazdowych dla wszystkich liniach obowiązują wszystkie napotkane przystanki (dla linii nocnych jako warunkowe). Z powodu remontu zawieszone będzie funkcjonowanie przystanków: Prażmowska 01, 02; PKP Ursus 07, 08, 10; Malinowa 04.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.