Zrzutka na doposażenie pruszkowskiego Punktu Adopcyjnego

Pruszków

Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na doposażenie Punktu Adopcyjnego dla psów prowadzonego przez Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt. Nawet drobne wpłaty pomogą polepszyć byt czworonogów.

Punkt Adopcyjny dla psiaków prowadzony jest w Pruszkowie od czterech lat. Pomoc i schronienie znajdują w nim bezdomne i porzucone czworonogi. Miejsce wymaga wkładu finansowego, aby mogło pełnić swoją funkcję przez cały rok. Chodzi o montaż oświetlenia i ogrzewania. W tym celu na portalu pomagam.pl powstała zbiórka. – Naszym podopiecznym staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki pobytu w ośrodku adopcyjnym, stworzyć im namiastkę domu i dobrze przygotować do adopcji. Nasi wolontariusze codziennie pracują z psami aby szybko przyzwyczaiły się do swojego „nowego człowieka” – tłumaczy Marcel Piątkowski, organizator zbiórki.

– Niektórzy z naszych podopiecznych wymagają jednak większej troski niż pozostali mieszkańcy Punktu Adopcyjnego. Specjalnie dla szczeniaków i psów wiekowych stworzyliśmy Psiedszkole (szczeniakarnia) oraz geriatrię. Niestety, w późnych godzinach wieczornych i przy bardzo niskich temperaturach użyteczność tych obiektów gwałtownie spada. Chcielibyśmy prosić Was o pomóc w zmianie tej sytuacji – czytamy na stronie zrzutki.

Koszt oświetlenia i ogrzewania to 4 tys zł. Z jednej strony niewiele, z drugiej bardzo dużo. Stowarzyszenie nie jest w stanie samodzielnie pokryć tych wydatków. – Biorąc udział w tej zbiórce, poprawiasz warunki bytowe naszych najmłodszych i najstarszych podopiecznych. Bardzo prosimy o wsparcie, oni naprawdę go potrzebują! Pomóż nam pomagać! – apeluje Piątkowski.

Zbiórkę można wesprzeć tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.