Zostaną zamknięte trzy przejazdy przez tory WKD

Region

Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała o zamknięciu trzech przepraw przez tory. Utrudnienia wystąpią w Pruszkowie, Podkowie Leśnej i Milanówku.

Jeszcze dziś około godziny 20.00 mają zostać zamknięte przejazdy kolejowe zlokalizowane w ciągu ul. Zachodniej i Parkowej w Podkowie Leśnej oraz w ciągu ul. Nadarzyńskiej w Milanówku. Sytuacja ta zwiąana jest przebudową toru nr 1M na szlaku pomiędzy wspomnianymi miejscowościami. Wyłączenie z ruchu drogowego tych przejazdów ma potrwać do 23 października, do godz. 22.00.

Również pruszkowianie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. W sobotę planowane jest zamknięcie przejazdu w ciągu ul. Sadowej. – W związku z koniecznością wykonania prac w obrębie przejazdu kolejowego w km 15,298 linii kolejowej WKD nr 47 w ciągu ul. Sadowej w Pruszkowie (osiedle Tworki) w okresie od dnia 22.10.2016 (sobota) do dnia 04.11.2016 (piątek) włącznie nastąpi całkowite zamknięcie ww. obiektu dla ruchu kołowego – czytamy w komunikacie WKD.

Zamknięcie przeprawy w Pruszkowie związane jest z modernizacją nawierzchni wraz z niezbędnymi robotami ziemnymi. Mowa o wykonaniu zabudowy urzadzeń samoczynnej sygnalizacji przejazdowej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.