Zostań Superbohaterem w Atrium Reduta!

Art. Sponsorowany

Atrium Reduta zaprasza dzieci i rodziców na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w niedzielę, 25 listopada, z okazji zbliżającej się premiery filmu „Spider-Man Uniwersum”.  Organizatorzy imprezy zaplanowali tematyczne strefy zabaw, konkursy, dmuchaną ściankę wspinaczkową i wiele niespodzianek. Wszystko to pod hasłem „Zostań Superbohaterem”!

Superbohaterowie zawładnęli masową wyobraźnią. Można spotkać ich dosłownie wszędzie
– w postaci zabawek, gier planszowych, telefonicznych i komputerowych, na przedmiotach codziennego użytku, w telewizji i przede wszystkim – w kinie, gdzie ich przygody od lat triumfują. Premiera w pełni animowanego filmu „Spider-Man Uniwersum” zapowiedziana jest na 25 grudnia, a już teraz z superbohaterami będzie można spotkać się w Atrium Reduta podczas super-imprezy „Zostań Superbohaterem”.

25 listopada na klientów Atrium Reduta czekają cztery strefy zabaw. W pierwszej z nich goście będą mogli lepiej poznać zabawki Hasbro i wziąć udział w konkursie z filmowymi nagrodami. W Strefie Lego, pełnej znanych wszystkim zabawek, przewidziano turniej budowania z klocków, strefę wolnego grania oraz animacje dla najmłodszych. Strefa Zabaw Superbohatera wyposażona będzie w jedne z największych atrakcji tego dnia – dmuchaną ściankę wspinaczkową oraz Pokój Amesa – niezwykłe pomieszczenie, w którym dzięki układowi ścian goście doznają złudzenia optycznego. Mechanizm powodujący wrażenie różnicy wielkości ludzi i przedmiotów wykorzystywany był przez studia filmowe, m.in. przy produkcji „Władcy Pierścieni”. W tej strefie przewidziano także Iluzje 3D – nawiązujące do superbohaterów grafiki, które poprzez rozmieszczenie stwarzają iluzję przestrzeni 3D. Z kolei Strefa Komiksu to gratka zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci, a może przede wszystkim dla ich rodziców. Animatorzy pokażą, jak rysować znane wszystkim komiksowe postacie z superbohaterami, a dla młodszych dzieci przewidziano malowanie buziek.

– W niedzielę 25 listopada zapraszamy całe rodziny do udziału w wydarzeniu, które pozwoli choć na chwilę przenieść się w świat superbohaterów. Już w grudniu natomiast głównego bohatera eventu – Spidermana – będzie można zobaczyć w nowo otwartym w Atrium Reduta kinie Cinema 3D – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

„Zostań Superbohaterem” w Atrium Reduta odbędzie się w niedzielę, 25 listopada, w godzinach 11:00-18:00. Więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej http://atrium-reduta.pl/.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.