Zostań partnerem Kina Letniego

Pruszków

Przed nami już szósta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego. W tym roku zmieniamy dzień i miejsce projekcji. Ale zapewniamy, że przygotowany przez nas repertuar przyciągnie rzesze widzów.

Tegoroczne Pruszkowskie Kino Letnie będzie odbywać się nie w niedziele, a w wakacyjne soboty. W lipcu seanse wystartują o godz. 21.30,  w sierpniu pokazy filmowe zaczniemy godzinę wcześniej. Nowa jest również lokalizacja imprezy. Tym razem na kino pod chmurką zapraszamy do malowniczego Parku Potulickich (od strony ul. Lipowej, rejon studni oligoceńskiej).

Repertuar jak zwykle przygotowaliśmy tak, by na widzów czekało kino z najwyższej półki Zadbaliśmy również o jego różnorodność. I tak na ekranie nie zabraknie zabawnych komedii, filmów akcji, ciekawych biografii czy intrygujących filmów z gatunku science-fiction. Na widzów jak co roku będzie czekać 500 wygodnych krzesełek.

Startujemy już 1 lipca. Pruszkowskie Kino Letnie w sezonie 2017 rozpoczynamy od filmu „Interstellar” z Matthew McConaughey w roli głównej.

Dla firm, które są zainteresowane wypromowaniem swojej marki przygotowaliśmy szereg ciekawych pakietów reklamowych. Zostań partnerem Pruszkowskiego Kina Letniego i poszerz grono swoich odbiorców! Współpraca z nami to gwarantowana reklama dla twojej firmy przez dwa wakacyjne miesiące, zarówno wśród widzów kina jak i czytelników portalu WPR24.pl i Gazety WPR.

O szczegóły współpracy pytaj w naszym biurze reklamy: Grupa WPR Media, Niecała 10/2 Pruszków tel. 22 758 77 88.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.