Zobacz wystawę „Pruszków przyszłości” podczas targów nieruchomości!

Pruszków

Na Targach Nieruchomości i Wnętrz, które odbędą się w nadchodzący weekend, będzie można zobaczyć wystawę „Pruszków przyszłości”. To nowoczesna koncepcja zagospodarowania pruszkowskich terenów.

Jak będzie wyglądał Pruszków za kilka lat? Za kilkanaście? A jak za kilkadziesiąt? Z pewnością nie raz próbowaliście odpowiedzieć sobie na takie pytania. To co powstanie w przyszłości na terenie tego miasta jest bardzo ważne dla obecnych mieszkańców, ale także dla tych, którzy planują osiedlić się tutaj na dłużej. Dlatego zaprojektowano wizję nowoczesnych przestrzeni publicznych. Dobrą okazją do przeanalizowania ich będzie kolejna edycja Targów Nieruchomości i Wnętrz w Pruszkowie.

– Główną ideą wykonanych koncepcji urbanistyczno-architektonicznych zagospodarowania terenu jest wykreowanie wysokiej jakości przestrzeni publicznej Miasta Pruszkowa, poprzez zaprojektowanie nowych rozwiązań urbanistycznych, architektonicznych, programowych oraz funkcjonalnych dla poszczególnych obszarów odpowiadających zarówno dzisiejszym jak i przyszłym potrzebom mieszkańców naszego miasta – czytamy na stronie internetowej Pruszkowa.

O jakie dokładnie obszary chodzi?
– Teren „Anielin” ograniczony ulicami Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, Anielin, Kościuszki i Owocową.
– „Niecała” od ul. Niecałej, po Bolesława Prusa, Sprawiedliwości i al. Wojska Polskiego.
– „Kraszewskiego” – Hubala, Kopernika, Kraszewskiego, Lipowa, „Dworzec PKP”
– Obszar „Dworzec PKP”, czyli od ul. Stalowej do Czarnej drogi.
– „Dworzec WKD” – cały teren wokół.

Wystawa dostępna będzie w przez cały weekend. Gdzie? Odpowiedź poniżej:

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz
8-9 aździernika w godz. 10.00–16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Wstęp wolny, www.targi.pruszkow.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.