Znów zniszczono biletomat

Reguły

Nie minął nawet tydzień od poprzedniego aktu wandalizmu, a już odnotowano kolejny. Tym razem pasażerowie Warszawskiej Kolei Dojazdowej nie skorzystają z automatu biletowego na stacji w Regułach.

Gdy poprzednim razem informowaliśmy o zdewastowanym biletomacie zdarzenie miało miejsce na przystanku osobowym Nowa Wieś Warszawska. Nieznani sprawcy próbowali włamać się do urządzenia w nocy z 11 na 12 marca. Biletomat był na tyle uszkodzony, że konieczny okazał się jego demontaż oraz naprawa.

Przewoźnik poinformował dziś (16 marca), że uszkodzony biletomat został ponownie zainstalowany. Jednak oprócz dobrej informacji jest jeszcze zła. Wandale uderzyli ponownie i zniszczyli kolejne urządzenie… – W związku z próbą włamania do automatu na p.o. Reguły, Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż automat ten w dniu dzisiejszym tj. 16.03.2016r. zostanie zdemontowany. Do odwołania zostaje zawieszona możliwość zakupu na tym przystanku biletów za pośrednictwem tego urządzenia – czytamy w komunikacie WKD.

Do tej pory biletomaty dewastowano m.in. na tych przystankach: Podkowa Leśna Wschodnia, Milanówek Grudów, Opacz, Grodzisk Mazowiecki Piaskowa, Otrębusy, Warszawa Raków czy Warszawa Salomea. Właścicielem wszystkich automatów biletowych na linii WKD jest Mennica Polska, to też serwisowanie tych urządzeń leży w jej gestii.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.