Zniszczone samochody na ul. Helenowskiej

Pruszków

Uszkodzono auta zaparkowane przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Informację otrzymaliśmy od czytelników. – W nocy po meczu Polska-Dania ktoś zniszczył sześć aut, które były zaparkowane naprzeciwko sklepu Żabka i apteki – czytamy w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl.

Jak pisze kolejny czytelnik w autach urwano lusterka. – Uszkodzeń dokonano w samochodach zaparkowanych na wysokości bloku nr 18. Urwano lusterka i wybito szyby – informuje Robert.

O wyjaśnienia w tej sprawie postanowiliśmy zwrócić się do pruszkowskiej komendy policji. Okazuje się, że dotychczas złożono dwa zawiadomienia. – Pierwsze zgłoszenie dotyczyło zbitego wkładu lusterka, dlatego zakwalifikowaliśmy to jako wykroczenie. Natomiast kolejne zawiadomienie to urwane całe lusterko, z uwagi na większą wartość szkody jest to już przestępstwo. Kobieta, która składała zawiadomienie poinformowała nas, że uszkodzono 10 samochodów, ale dotychczas oficjalnie otrzymaliśmy tylko dwa zgłoszenia – mówi st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policja poszukuje sprawców wandalizmu. Warto podkreślić, że to kolejna sytuacja gdy w Pruszkowie dochodzi do zniszczenia pojazdów.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Włamania do samochodów w Pruszkowie

Nocny wandalizm na ul. Chopina i Sobieskiego

Zdemolowane klatki i urwane lusterka w autach

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.