Znęcał się nad rodzicami i siostrą

Milanówek

Niejednokrotnie wszczynał awantury, groził rodzicom i siostrze, popychał i szarpał. Po ostatniej awanturze rodzina zdecydowała się wezwać policję, milanowscy funkcjonariusze zatrzymali 25-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodzicami oraz siostrą.

Policjanci z Milanówka otrzymali zawiadomienie o przemocy domowej. Na miejscu ustalili, że 25-letni mężczyzna wpadł w szał i zdewastował wyposażenie domu. Sylwester G. został zatrzymany. 

– Zebrane przez policjantów materiały potwierdziły, że zatrzymany od trzech lat wszczynał awantury po alkoholu, groził rodzicom i siostrze wyrządzeniem krzywdy, wyzywał, szarpał i popychał ich – przedstawia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, dotyczą one fizycznego i psychicznego znęcania się nad członkami rodziny. Dodatkowo prokurator pozytywnie rozpatrzył wniosek policjantów o zastosowaniu wobec zatrzymanego środków zapobiegawczych w postaci nakazu opuszczenia dotychczas zajmowanego wspólnie z rodziną lokalu oraz dozoru policyjnego.

25-letniemu Sylwestrowi G. grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.