Znamy gwiazdy "Żegnaj lato na rok”

Region

W tym roku lato pożegnamy z artystką, która zasłynęła z mocnych rockowych brzmień.

Już od 12 lat Pruszków co roku organizuje imprezę żegnającą lato. Udało nam się ustalić kto tym prazem zagra dla pruszkowskiej publiczności. Gwiazdami „Żegnaj lato na rok” będą Agnieszka Chylińska oraz grupa Ocean.

Zespół Ocean powstał w 2001 roku z inicjatywy lidera, śpiewającego gitarzysty – Maćka Wasio. Zespół ma na swoim koncie setki zagranych koncertów oraz cztery świetnie przyjęte płyty. Z każdej płyty zespołu pochodzą single, które w znaczący sposób zaistniały zarówno w rozgłośniach radiowych, jaki i w telewizyjnych stacjach muzycznych. Do najważniejszych warto zaliczyć takie utwory jak „Dzień Dobry”, „Niekumacie”, „Niecierpliwy dostaje mniej” czy „To wszystko czego chcesz”. Niewątpliwie największym sukcesem zespołu, była ostatnia płyta „Cztery”. Płyta promowana była podczas trasy Eska Rock Tour.

Agnieszka Chylińska na początku swojej kariery była wokalistką grupy O.N.A. , z którą stworzyła takie hity jak „Drzwi”, „Kiedy powiem sobie dość” czy „Niekochana”. Po rozpadzie O.N.A. założyła zespół Chylińska. Zespół wydał płytę zatytułowaną „Winna” skąd pochodzi popularny singiel o tym samym tytule. Od 2009 roku Agnieszka Chylińska prowadzi karierę solowa. Artystka zerwała z mocnym rockowym stylem, co można usłyszeć na albumie „Modern Rocking”, gdzie dominuje dance i pop.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.