Znamy gwiazdę Dni Piastowa

Region

Dni Piastowa to cykliczna impreza na której co roku bawią się mieszkańcy miasta i okolic. W tym roku na amatorów plenerowych zabaw czeka szereg niespodzianek.

Tegoroczna gwiazdą Dni Piastowa będzie Ewa Farna. Młoda wokalistka ma na swoim koncie już 7 płyt. Część wydała w Czechach. Popularność w Polsce zyskała dzięki piosence Cicho. Jej kolejne single m.in. La La Laj; Dmuchawce, latawce, wiatr czy Ewakuacja (z najnowszej płyty) długo utrzymywały się na pierwszych miejscach list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ewa Farna otrzymała również wiele prestiżowych nagród m.in. Superjedynkę w kategorii Płyta Roku (2009), nagrodę na Sopot Hit Festiwal w kategorii Polski Hit Lata (2009) oraz 6 statuetek VIVA Comet Awards (4 w 2011 roku i 2 w 2010).

Jednak występ Ewy Farny to nie jedyna niespodzianka, która czeka na mieszkańców Piastowa. Impreza została przesunięta na inny termin. – Do tej pory Dni Piastowa odbywały się zawsze w długi weekend majowy. W tym czasie wielu mieszkańców wyjeżdża z miasta – poinformowała nas Wanda Przybylak, p.o. dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Piastowie. – W tym roku Dni Piastowa zostały przeniesione na pierwszy weekend czerwca. Nie oznacza to jednak, ze nie wrócimy do dawnej formy tej imprezy. Wszystko zależy od samych mieszkańców. Obecnie mamy już gotowy wstępny harmonogram imprezy. W najbliższym czasie będziemy mogli zaprezentować go mieszkańcom – dodała.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.