Znamy repertuar Pruszkowskiego Kina Letniego

Pruszków

Kino Letnie powraca do Pruszkowa! Pierwszy seans zaplanowano na 26 czerwca. My już dziś zdradzamy jakie filmy będzie można obejrzeć pod chmurką.

Tegoroczna V już edycja Pruszkowskiego Kina Letniego rozpocznie się 26 czerwca. Mieszkańcy Pruszkowa i okolic filmy pod chmurką będą mogli oglądać przez dziewięć wakacyjnych niedziel. Wszystkie seanse, podobnie jak w trakcie poprzednich edycji, będą odbywać się na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie w malowniczym otoczeniu Pałacu Ślubów i Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego. 

Czerwcowe i lipcowe projekcje ruszą o godz. 21.30. W sierpniu kino pod chmurką będzie startować nieco wcześniej, bo już o godz. 20.30. Na każdy seans przygotowana zostanie widownia – na widzów będzie czekać 50 leżaków i 500 krzesełek. 

A co zobaczymy na kinowym ekranie? Repertuar tegorocznej edycji Pruszkowskiego Kina Letniego prezentujemy niżej:
26 czerwca – „Most Szpiegów”,
3 lipca – „Uprowadzona 3”,
10 lipca – „Millerowie”,
17 lipca – „Więzień labiryntu – Próby ognia”,
31 lipca – „John Wick”,
7 sierpnia – „Wolny strzelec”,
14 sierpnia – „Za jakie grzechy, dobry Boże?”,
21 sierpnia – „Zanim zasnę”,
28 sierpnia – „Agentka”.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.