Znamy repertuar Kina Letniego!

Pruszków

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi Pruszkowskie Kino Letnie. W tym roku nie zabraknie filmów hitów, ale zaplanowaliśmy też kilka zmian.

Pruszkowskie Kino Letnie od lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców Pruszkowa i okolic. Repertuar dobrany jest tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje komedii, science-fiction czy filmów akcji.

W tym roku zaplanowaliśmy dwie nowości. Najważniejszą jest zmiana terminów projekcji. Do tej pory filmy w kinie pod chmurką prezentowane były w letnie, niedzielne wieczory. W tym roku seanse będą odbywać się w soboty.

Kolejną zmianą jest przeniesienie Kina Letniego w inne miejsce. Tegoroczne seanse będą odbywać się w Parku Potulickich przy studni oligoceńskiej w rejonie ul. Lipowej. Na specjalnym ekranie pneumatycznym o wymiarach 7 na 4 m będzie można zobaczyć osiem kultowych filmów. Organizatorzy zadbali, by każdy film w komfortowych warunkach mogło obejrzeć kilkuset widzów.

Znamy już repertuar Pruszkowskiego Kina Letniego. Inauguracyjny seans odbędzie się 1 lipca. Zobaczymy „Interstellar”. W kolejne lipcowe i sierpniowe soboty obejrzymy: „Klucz do wieczności”, „Joy”, „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Furia”, „X-Men:Apocalypse”, „Co ty wiesz o swoim dziadku” oraz „ Sicario”. Wyjątkiem jest 22 lipca kiedy projekcji nie będzie.

Wszystkie firmy zachęcamy do współpracy przy Pruszkowskim Kinie Letnim. Reklama w trakcie projekcji pozwoli na zdobycie nowych odbiorców. O szczegóły można pytać w biurze reklamy reklama@wprmedia.pl oraz pod nr telefonu (22) 758 77 88.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.