Znamy kolejnych najemców Nowej Stacji

Pruszków

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja, które powstaje w Pruszkowie, pnie się w górę. Wydłuża się również lista najemców, których punkty znajdą się w galerii.

Nowa Stacja powstaje przy ul. Sienkiewicza w Pruszkowie. Centrum ma być gotowe już w drugiej połowie 2018 r. Lista najemców galerii systematycznie się wydłuża. Ostatnio do grona firm, których punkty znajdziemy w Nowej Stacji dołączyły takie marki jak YES, Swiss, Tui oraz Uczy i Bawi.

YES to salon z biżuterią, który w swojej ofercie ma niezwykle oryginalne kolekcje i wzory. Firma od ponad 30 lat tworzy biżuterię złotą, srebrną oraz z kamieni szlachetnych. Swiss to znany i lubiany salon oferujący bogatą kolekcję markowych zegarków damskich, męskich i dziecięcych. Sprzedawcy w salonach Swiss pomogą w znalezieniu wyjątkowego zegarka nawet tym najbardziej wymagającym klientom. 

Dzieci swój świat odnajdą w sklepie Uczy i Bawi. Układanki, klocki, gry planszowe, pluszaki, figurki ulubionych bajkowych bohaterów, akcesoria plastyczne to wszystko znajdziecie w sklepie Uczy i Bawi i to na powierzchni aż 200 m kw. 

W Nowej stacji nie zabraknie również oferty dla podróżników. W biurze podroży TUI znajdziemy ofertę wycieczek zarówno do europejskich kurortów, jak i do egzotycznych lokalizacji. Pracownicy biura pomogą w zaplanowaniu wymarzonych wakacji.

W Nowej Stacji znajdziemy takie sklepy i punkty jak:
– Multikino,
– H&M,
– KFC,
– Jysk,
– Carrefour,
– CCC,
– RTV Euro AGD,
– Vision Express,
– Orange,
– Play,
– Fitness Zdrofit,
– Sala Zabaw Fikołki,
– Czas na Herbatę,
– Uczy i Bawi,
– TUI,
– Swiss,
– YES.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.