Znamy kolejnych najemców Nowej Stacji

Pruszków

Do grona najemców galerii handlowo-rozrywkowej Nowa Stacja w Pruszkowie dołączyły kolejne firmy. Jedna to wiodący gracz na rynku jubilerskim, druga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych restauracji fast food. O kim mowa?

W Nowej Stacji będzie można znaleźć szeroką ofertę biżuterii i zegarków. Swoją ofertę będą prezentować takie marki jak Yes, Briju, Swiss czy Time Trend. Teraz do tego grona dołączyła również firma Apart. – Biżuteria i zegarki to sprawdzony sposób na poprawę nastroju czy sprawienie wielkiej radości bliskim sercu osobom. Kompletując najemców zwróciliśmy uwagę na ten asortyment i zaprosiliśmy do współpracy znane firmy z unikalną ofertą różnych wzorów ozdób i modeli zegarków dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Cieszymy się bardzo, że dziś już możemy potwierdzić, iż swój salon otworzy u nas także znana firma Apart –  mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

To jednak nie jedyna „nowość” w Nowej Stacji. W ostatnich dniach do grona najemców pruszkowskiej galerii dołączyła również kolejna firma z branży gastronomicznej. Swoją restaurację w Nowej Stacji będzie miała mark McDonald’s. – W trakcie badań, klienci wyraźnie zaznaczyli, że w Nowej Stacji chcą widzieć znane i lubiane restauracje sieciowe. McDonalds należy do ich faworytów, dlatego ogromnie się cieszymy, że każdy kto ma „smaka na maka” będzie mógł delektować się ulubionym hamburgerem w naszej komfortowej strefie restauracyjnej, w której znajdą się zarówno kameralne stoliki z krzesłami i kanapami, lady barowe z hokerami, jak i większe stoły zachęcające do spotkań towarzyskich. Pomyśleliśmy też o dzieciach projektując dla nich kącik zabaw oraz przygotowując specjalne miejsce do karmienia niemowląt – podkreśla Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji.

Oprócz restauracji McDonalds w Nowej Stacji swoje menu zaproponuje również KFC, Pizza Hut Express, Thai Wok, Olimp, oraz lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.