Złodziej złapany, właściciel roweru poszukiwany

Region

Pruszkowska straż miejska zatrzymała złodzieja rowerów na gorącym uczynku. Funkcjonariusze poszukują poszkodowanego właściciela jednośladu.

W środę, 8 września około godziny 16.25 funkcjonariusze straży miejskiej dostali zawiadomienie o podejrzanym mężczyźnie przy stacji PKP. 51-latek okazał się złodziejem. System monitoringu miejskiego zarejestrował proceder kradzieży roweru. Mężczyzna przeciął kombinerkami linkę zabezpieczającą, wsiadł na rower i oddalił się w kierunku czarnej drogi. Tam został zatrzymany przez patrol straży miejskiej, która przekazała go policji.

Złodziejem okazał się 51-letni Ryszard S., mieszkaniec Ursusa. Podczas dokonywania kradzieży był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas zatrzymania znaleziono przy nim kombinerki i przeciętą linkę. Mężczyzna wyznał, że chciał na rowerze wrócić do domu. Za kradzież odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze poszukują właściciela odzyskanego roweru – aby go odzyskać powinien skontaktować się ze Strażą Miejską w Pruszkowie pod nr tel 986 lub 22 758 66 49 lub z Komendą Policji w Pruszkowie pod nr tel 22 604 62 13.

Zdjęcia pochodzą z systemu monitoringu miejskiego pruszkowskiej straży miejskiej.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.