Znaleziono ciało mężczyzny

Piastów

Policja dokonała makabrycznego odkrycia przy ul. Harcerskiej w Piastowie. W jednym z budynków znaleziono zwłoki mężczyzny.

Informację przekazał nam jeden z naszych czytelników. – Dziś około 11.00 w Instytucie Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników na Harcerskiej w Piastowie znaleziono zwłoki człowieka – czytamy w mailu nadesłanym na adres kontakt@wpr24.pl.

Policja potwierdza te doniesienia. Uwagę pracowników budynku, w którym znaleziono zwłoki zwrócił nieprzyjemny zapach. – Około 11.40 w jednym z budynków przy ul. Harcerskiej funkcjonariusze ujawnili zwłoki mężczyzny. O całej sprawie policja została poinformowana przez pracowników, którzy wyczuli wydobywający się z jednego z pomieszczeń nieprzyjemny zapach. Konieczne było rozwiercenie drzwi, ponieważ były one zamknięte. W środku były zwłoki mężczyzny – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Okoliczności śmierci mężczyzny będą wyjaśniane. – Konieczna jest sekcja zwłok. Na miejscu pracują policjanci, sprawą zajmie się prokurator. Wiemy, że zmarły to 55-letni mieszkaniec Pruszkowa – mówi asp. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.