Znają rysopis bandyty z Nadarzyna

Region

Stołeczni policjanci znają rysopis jednego z trzech poszukiwanych sprawców napadu na kantor w centrum handlowym w Nadarzynie.

Mężczyźni są w wieku około 25-35 lat wzrostu i mają około 180 centymetrów. Jeden z nich charakteryzuje się krepą budową ciała. Drugi, szczuplejszy posiada odstające kości policzkowe.

Prawdopodobnie jeden ze sprawców podczas napadu posiadał sztuczne wąsy. Sprawcy mieli na sobie kominiarki. Ubrani byli w białe kombinezony, przypominające kombinezony malarskie.

Do zdarzenia doszło 23 czerwca w centrum handlowym w Nadarzynie. Dwóch zamaskowanych mężczyzn obezwładniło pracownika kantoru i zabrało pieniądze. Z policyjnych ustaleń wynika, że bandyci byli uzbrojeni, ale broni użyli jedynie do zastraszenia. Tuż po kradzieży wybiegli z hali i wsiedli do samochodu marki audi, w którym czekał kierowca. Podczas ucieczki bandyci spowodowali kolizje z dwoma innymi pojazdami i zbiegli.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości lub miejsca pobytu sprawców napadu, proszeni są o kontakt z Wydziałem dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP tel. 0 22 603-65-59 lub 0 22 603-63-52. Informacje można też przekazać na nr 997 lub 112.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.