Zmodernizują teren wokół podkowiańskiej szkoły

Podkowa Leśna

Przygotowano nową koncepcję zagospodarowania terenu Zespołu Szkół Samorządowych w Podkowie Leśnej. Nastąpią znaczne zmiany. Jakie?

Podkowiański magistrat opracował koncepcję modernizacji zespołu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół Samorządowych. Powstał projekt, który przewiduje wykonanie prac związanych z remontem, jak i przebudową boisk oraz urządzeń sportowych.

Jakie zadania wchodzą w zakres robót? – Remont boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej, remont bieżni lekkoatletycznej wraz z przebudową rozbieżni do skoku w dal i budową zeskoczni, budowa nowych boisk o nawierzchni poliuretanowej (boisko do badmintona + boisko do tenisa stołowego + kort tenisowy / boisko do siatkówki), budowa skoczni do skoku wzwyż, budowa rzutni do pchnięcia kulą, aranżacja ‘ścieżki zdrowia’ do treningu biegów terenowych z elementami fitness, aranżację strefy gier plenerowych, instalację elementów małej architektury dla wzbogacenia programu zespołu, a także prace związane z pielęgnacją zieleni istniejącej oraz nowymi aranżacjami i nasadzeniami zieleni (pisownia oryginalna – przyp. red.) – poinformował na swoim blogu burmistrz miasta-ogrodu Artur Tusiński.

Teren, na którym zostaną przeprowadzone te istotne zmiany nie jest mały. Jego łączna powierzchnia to około trzy hektary. 

Oto koncepcja (w większej rozdzielczości zobaczycie ją klikając tutaj):

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.