Zmieniono rozkład jazdy linii nr 6

Pruszków

„Odmieniona” komunikacja autobusowa w Pruszkowie ruszyła 1 lipca. Mieszkańcy wyrazili niezadowolenie z grafiku linii nr 6, który ich zdaniem był źle zaplanowany. Jeszcze pod koniec czerwca zajęliśmy się tą sprawą. Teraz gmina postanowiła wprowadzić zmiany. Sprawdźcie jakie.

30 czerwca na łamach portalu WPR24.pl ukazał się artykuł dotyczący linii nr 6, którą można dojechać z Pruszkowa do Ożarowa Mazowieckiego i odwrotnie. Problem z jakim zwrócili się do nas pruszkowianie dotyczył źle rozplanowanego grafiku. Najwięcej negatywnych głosów odnosiło się do weekendowych kursów, a z zasadzie ich małej ilości. W sobotę i niedzielę ostatni autobus odjeżdżał o godzinie 16.00…

Miasto postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i udoskonaliło dotychczasowy rozkład. Pojawiło się znacznie więcej kursów zarówno w dni powszechnie jak i weekendy. Ponadto zmieniono godziny odjazdów. Nowy rozkład jazdy można sprawdzić klikając w poniższe linki:

Linia 6 – Pruszków – Ożarów Mazowiecki (dzień powszedni)


Linia 6 – Pruszków – Ożarów Mazowiecki (sobota i niedziela)

Kolorem niebieskim zaznaczono nowe kursy, zaś żółtym te o zmienionych godzinach.

Grafik zacznie obowiązywać od jutra, czyli 6 sierpnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.