Zmiany w komunikacji zastępczej

Region

Uwaga podróżni. Ważne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji. Od dziś autobusy komunikacji zastępczej kursują według nowych rozkładów. Jutro na ulice wyjedzie dodatkowa linia autobusowa ZW.

Uruchomienie nowej linii autobusowej, która skomunikuje północną część Pruszkowa oraz Piastów  Warszawą wymusi jednoczesne zmiany w dotychczas funkcjonującym połączeniu między Pruszkowem a Warszawą czyli na inii ZP. Od poniedziałku zmniejszy się również liczba kursów linii ZP ze 119 do 108.

Zmiany pojawią się również na pozostałych liniach. – Planowane są modyfikacje w kursowaniu autobusów linii ZM i ZG uruchamianych przez Koleje Mazowieckie. Ma to skrócić czasu przejazdu i poprawić regularności kursowania tych linii – informuje Zarząd Transportu Miejskiego. – Wprowadzone zostaną także korekty kursowania linii ZB – w porannym szczycie więcej będzie kursów oznaczonych jako ZBA, z pominięciem Pruszkowa. Na trasie podstawowej (przez Pruszków) autobusy ZB będą kursować co 15 minut – czytamy w komunikacie.

Szczegółowe informacje nt rozkładów jazdy oraz bieżące informacje o komunikacji zastępczej można uzyskać na  stronach Zarządu Transportu Miejskiego oraz Kolei Mazowieckich.

Rozkład linii ZW można znaleźć tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.