Zmiana trasy 716 dopiero jutro

Region

Padający deszcz uniemożliwił wczoraj zamknięcie wiaduktu na ulicy Traktorzystów. Nastąpi to dopiero dzisiaj o godz. 22.00, co oznacza, że autobusy m.in. linii 716 zostaną skierowane na objazdy dopiero jutro.

Pierwotnie zamknięcie wiaduktu miało nastąpić w poniedziałek o godz. 22.00, ale opady uniemożliwiły naklejenie pasów na asfalt, a bez zmiany organizacji ruchu nie da się rozpocząć remontu.

Jeśli dziś wieczorem pogoda pozwoli na zamknięcie wiaduktu to od jutra autobusy linii 716 od skrzyżowania ulic Jagiełły i Lalki w obu kierunkach pojadą ulicami: Lalki – Gierdziejewskiego – Posag Siedmiu Panien – Szamoty – Świerszcza i dalej bez zmian.

Uruchomione zostaną tymczasowe przystanki:

– Ursus ratusz 53 – zlokalizowany na ul. Szamoty w kierunku ul. Świerszcza – obowiązujący, jako stały.
– Ursus ratusz 54 – zlokalizowany na ul. Szamoty w kierunku ul. Posag Siedmiu Panien – obowiązujący, jako stały.
– Posag Siedmiu Panien 53 – zlokalizowany na ul. Posag Siedmiu Panien w kierunku ul. Gierdziejewskiego – obowiązujący, jako „warunkowy”.
– Posag Siedmiu Panien 54 – zlokalizowany na ul. Gierdziejewskiego w kierunku ul. Posag Siedmiu Panien – obowiązujący, jako „warunkowy”.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków: PKP Usus 01 i 02.

Dla linii 716 zmienia się charakter przystanków w zespole Lalki z „warunkowego” na stały. Autobusy będą kursować według specjalnych rozkładów jazdy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.