Złóż życzenia na 100-lecie Pruszkowa

Pruszków

Pruszków świętuje stulecie nadania praw miejskich. Już 29 maja mieszkańcy będą mieli wyjątkową okazję, aby z tej okazji złożyć życzenia przed kamerą.

Podczas Dni Pruszkowa na mieszkańców czeka wiele atrakcji. W ostatni majowy weekend, 28-29, na nudę narzekać nie będzie można. Już w sobotę na scenie nie zabraknie gwiazd muzyki. Pojawią się Akcent, Mig, Masters oraz Doda. Organizatorzy w Parku Kościuszki przygotują również wiele atrakcji dla dzieci, a także grę miejską ARTEfakty. W niedzielę odbędzie się 3. Pruszkowski Bieg Wolności. Mieszkańcy będą mogli usłyszeć także piosenkę „Nie ma jak Pruszków” napisaną z okazji 100-lecia miasta.

Każdy będzie mógł aktywnie włączyć się w obchody. 29 maja w okolicach sceny usytuuje się kamera. Mieszkańcy dostaną niepowtarzalną szansę na złożenie życzeń na 100-lecie Pruszkowa. Mikrofon w rękę i do dzieła! Chcecie spróbować? Nie ma nic prostszego! Wystarczy tylko przyjść, opanować emocje i zaprezentować się przed kamerą. Wszystko w znakomitej oprawie, na czerwonym dywanie i gwiazdorskiej ściance. To okazja, aby stworzyć wyjątkowy zbiór życzeń z okazji 100-lecia miasta.

Pamiętajcie, że na Dniach Pruszkowa pojawi się stoisko redakcji Gazety WPR i portalu WPR24.pl. Nasi dziennikarze będą na Was czekali już 28 maja o godz. 12.00. Każdy będzie mógł zgłosić nurtującą go sprawą, podzielić się opinią, a także złożyć paczkę w ramach „Kolorowej Wyprawki”.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.